جلسه هیئت مدیره موسسه دارالایتام مهدیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی:عصر روز چهارشنبه ۲۵ آبان ماه اعضای هیئت مدیره موسسه دارالایتام مهدیه برای بررسی عملکرد آبان ماه تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه ، اعضای محترم کمیته بهداشت و درمان موسسه و همچنین هیئت مدیره درمانگاه های خیریه مهدیه به عنوان مهمان حضور داشتند.

آقای دکتر صدیقی ، رییس مرکز تشخیصی و درمانی مهدیه و عضو کمیته بهداشت و درمان موسسه گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۱ مرکز تشخیصی و درمانی مهدیه ۴ میلیارد تومان در زمینه درمان نیازمندان و محرومیت تخفیف لحاظ کرده است.

درمانگاه های خیریه مهدیه نیز در با امضا تفاهم نامه در راستای درمان خانواده‌های ایتام و نیازمند ، به موسسه همراهی کرده و همچنان خواهند کرد.

لازم به ذکر است موسسه دارالایتام مهدیه ، درمانگاه های خیریه مهدیه ، مسجد مهدیه و صندوق قرض الحسنه مهدیه از یادگاران ماندگار شهید محراب حضرت آیت الله مدنی (ره) در شهر همدان می باشد.

مددجویان زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شدند

به گزارش روابط عمومی: مددجویان زائر اولی موسسه دارالایتام مهدیه به مشهد مقدس اعزام شدند.

آقامیری:این کاروان  روز سه شنبه ۲۴ آبان ماه و به میزبانی استان قدس رضوی و با ۱۲۰ نفر از مددجویان موسسه دارالایتام مهدیه که تا کنون به مشهد نرفته بودند به این زیارت اعزام شدند.

وی افزود: موسسه دارالایتام مهدیه همه ساله و به منظور ارتقا سطح معنویت مددجویان و همچنین بهره مندی ایشان از آثار و برکات اینگونه سفرهای زیارتی اعزام می شوند.

متوسط سرانه زیارتی هر مددجو ۲میلیون تو تومان برآورد شده که در این سفر استان قدس رضوی اسکان و اطعام مدجویان را تقبل کرده است.

نماد اعتماد

آمار بازدید

اطلاعات تماس

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  08138260960
  www.darolaytam.ir
  همدان آرامگاه بوعلی، بلوار مدنی ، بلوار 15 فروردین، کوچه زندی ها