جلسه مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره موسسه دارالایتام مهدیه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه دارالایتام مهدیه: جلسه مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره موسسه دارالایتام مهدیه برگزارشد.

آقامیری گفت: موسسه دارالایتام مهدیه به صورت هیئت مدیره ای اداره میشود که افراد خیر ومتخصص در این حوزه با عضویت در هیئت مدیره موسسه به عملکرد آن نظارت می کنند.

لازم به ذکر است هر ۲ سال یکبار مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره جدید موسسه دارالایتام مهدیه برگزار می شود که ضمن بررسی عملکرد دوره قبل هیئت مدیره ،اعضای جدید آن نیز انتخاب می شود.

مراسم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره موسسه دارالایتام مهدیه روز چهارشنبه ۱۱خرداد ماه با سخنرانی امام جمعه محترم همدان و نماینده ولی فقیه در استان حضرت آیت الله شعبانی برگزار شد.

آیت ا...شعبانی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شایسته و 50ساله موسسه دارالایتام مهدیه همدان ،به همه افرادی که در هیئت مدیره موسسه انتخاب می شوندتبریک گفتند و فرمودند که خدمت به ایتام یکی از والاترین وجوه عبادت است.

اقامیری گفت: نامزدهای انتخابات هیئت مدیره موسسه دارالایتام مهدیه همگی از افراد و صاحب منصبان استانی و همچنین از پیشکسوتان خدمت و کمک به نیازمندان هستند  و این سرمایه مهم انسانی موسسه را درخدمت به ایتام نیازمند یاری گر است.

 وی گفت: در روز انتخابات که برنامه های فرهنگی و هنری با حضور فرزندان ایتام تحت حمایت برگزار شد در نوبت انتخابات سابقه اجرایی همه نامزدهای اتخابات به اطلاع شرکت کنندگان در مراسم رسید و افراد بعد از انتخاب نامزدهای انتخابی آرا خود را به در حضور هیئت نظارت به  صندوق انداختند. با توجه به اهمیت موضوع اتخابات هیئت مدیره ،موسسه دارالایتام کوشید تا در اسرع وقت اعضای جدید هیئت مدیره را معرفی نماید لذا بلافاصله بعد از اتمام رای گیری کار شمارش آرا را آغاز کزد و تا ساعت 22:30 همان روز این کار را به پایان رسانید.

لیست نهایی اعضای هیئت مدیره نیز در پایگاه اطلاع رسانی موسسه دارالایتام مهدیه بارگزاری شده است.

 

 

نماد اعتماد

آمار بازدید

اطلاعات تماس

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  08138260960
  www.darolaytam.ir
  همدان آرامگاه بوعلی، بلوار مدنی ، بلوار 15 فروردین، کوچه زندی ها