طرح کرامت

(کفالت و سرپرستی یک یا چند یتیم به صورت مستمر)
در خانواده های ایتام فرزندانی هستند که ضمن برخورداری از توانمندی های هوشی ، اخلاقی ، معنوی و ... صرفا به دلیل نبود امکانات و زمینه های لازم برای رشد, متاسفانه از ادامه تحصیل و بلکه ادامه یک زندگی آرام و شرافتمندانه باز می مانند . کفالت و سرپرستی این افراد تا سالهای طولانی توسط خیرین و مردم نیکوکار می تواند در بسیاری از مواقع ،افراد و شخصیت های موثر و بزرگی را از همین افراد تحویل اجتماع دهد و نمونه های زیادی هم از این دست وجود دارد. مردم عزیز می توانند با مراجعه به موسسه دارالایتام ، یک یا چند یتیم را با معیارهای مدنظر خود اعم از سن ،جنسیت ، سادات، غیر سادات و ... انتخاب نموده ،و به عنوان حامی کارت عضویت دریافت نمایند. حامیان عزیز می توانند با هماهنگی و نظارت موسسه با افراد تحت حمایت خود ارتباط داشته باشند و پیگیر امور تحصیلی، معنوی، درمانی، معیشتی و ... ایشان باشند.
شرح خدمات:
*تهیه و تنظیم لیست ایتام بر اساس اولویت و ارائه آن به حامی محترم
*تکمیل فرم ثبت نام از حامی و ارائه کارت مشخصات یتیم مورد نظر به ایشان
*تسهیل نحوه دریافت و ارائه خدمات حامی به یتیم
*تقدیر و تجلیل از حامیان محترم در مناسبت های مختلف
زمینه های مشارکت:
1. مراجعه حضوری به دفتر موسسه (واحد طرح کرامت ) و پرداخت نقدی وجه و اخذ رسید، تا این مبلغ توسط واحد مربوطه در اختیار ایتام تحت حمایت قرار گیرد.
2. واریزکمک های نقدی به شماره حسابی که به نام یتیم و در بانک مورد نظر حامی افتتاح می شود ،تا مبلغ به حساب خود ایشان واریز گردد.
3. پرداخت از طریق شبکه بانکی (مراجعه به بانک ،کارت به کارت،پرداخت های اینترنتی) از طریق شماره حساب های ذیل و ارائه سند واریزی به موسسه تا آن مبلغ توسط عوامل موسسه به افراد حمایت شونده پرداخت شود.
صاحب حساب شماره کارت شماره حساب شعبه نام بانک
دارالایتام مهدیه همدان 6037691990067134 0101600605006 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک صادرات
دارالایتام مهدیه همدان 5859837001520309 6666 قابل پرداخت در سراسر کشور بانک تجارت

نماد اعتماد

آمار بازدید

اطلاعات تماس

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  08138260960
  www.darolaytam.ir
  همدان آرامگاه بوعلی، بلوار مدنی ، بلوار 15 فروردین، کوچه زندی ها